لینک های nofollow
لینک های nofollow

لینک های nofollow

لینک های nofollow

لینک های nofollow لینک هایی هستند که تاثیری روی پیج رنک سایت شما ندارند یعنی اگر سایتی شما را با خصوصیت nofollow لینک کند ، تاثیری بر روی سایت شما در موتور های جستجوگر ندارد ؛ یا به اصطلاح انگار شما رو لینک نکرده است !!

پس همیشه باید توجه داشته باشید که فرد مقابل در تبادل لینک ؛ لینک شما را با nofollow لینک نکرده باشد..

خاطر نشان کنیم که در مواقعی که شما میخواهید از سایتی بک لینک تهیه کنید حتما توجه داشته باشید که لینک شما nofollow نباشد.. زیرا تاثیری رو سایت شما نخواهد گذاشت و به عنوان لینکی هرز و مخرب نزد گوگل محسوب میشود..

۹ نظر

 1. ولی تو بعضی مقالات دیگه اشاره شده که تاثیر دارند هر چند که کم هست

 2. مطمئنن تاثیر دارند ولی شاید در حد خیلی کم

 3. سلام
  لینک های نوفالو هم در سئو تاثیر دارند، گاهی اوقات تاثیر آنها کمتر از لینک های فالو هم نیست! این بستگی به شرایط سایتی که لینک داده و نوع لینکی که داده داره مثلا اگر لینک سایت شما که مطالبی در زمینه سئو دارید در سایت مرتبط دیگری که درباره سئو هست حتی اگر به صورت نوفالو موجود باشه گوگل به اون لینک اهمیت خواهد داد اما به خاطر نوفالو بودن از اعتبار سایت لینک دهنده کم نمیکنه! در واقع این موضوع مقداری عجیب هست اگر که گوگل نخواد به لینک های نوفالو اهمیت نده، چرا که لینک هایی که شبکه های اجتماعی به دیگر سایت ها میدن همه نوفالو هستند اما به تجربه و تحقیق ثابت شده که تاثیر مثبتی بر روی نتایج جستجو دارند. همچنین میزان اهمیت سایت لینک دهنده نزد موتورهای جستجوگر هم تاثیر گذار هست.
  در هر صورت لینک ها اگر به صورت صحیح و اصولی داده شوند! صرف نوفالو بودن از ارزش اونها کم نخواهد کرد.
  برای شما آرزوی موفقیت دارم

 4. با سلام.اگر ممکنه میشه لیستی از سایتهایی لینک های فالو میدهند رو لیست کنید تا از اونها استفاده کنیم. ممنون

 5. سلام ممنون از مطلبتون واقعا بدردم خورد !

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


*

کفسابی, سنگسابی, کف سابی, تاسیسات ساختمان